Hinnapäring

Palun vastake järgnevatele küsimustele selleks, et me saaksime teile teha teie soovidest lähtuvalt võimalikult täpse hinnapakkumise.

  ÜRITUSE PÕHIINFO

  *Kohustuslikud väljad

  Ürituspaiga kirjeldus Kas üritus toimub siseruumis ja/või väljas või telgis? Millised on ruumi või õueala mõõtmed? Kus asub lava? Kas külalised istuvad laudades, tooliridadel või seisavad? Kus on elektriühendused, millise voolutugevusega. Kas on trepid, koridorid või korrused? Kas vajadusel rekkaga pääseb ligi? Võimalusel lisa pilt toimumiskohast või ruumi plaan.

  Tehnika ülespaneku ja mahavõtu kellaajad, ūrituse ajakava ja programm. Tehnikapaigalduse alguskellaaeg / kuupäev, sound check ja proovid, sündmuse algus ja lõpp, tehnika demontaaz?

  Kas on esinejaid? Kes esinevad ning kas on õhtujuht või moderaator? Kui teil on olemas artisti raider, siis laadige see üles. Raideri puudumisel kirjutage artistide kontaktid. Kui on tulemas DJ, siis edastage tema tehnilised vajadused.

  TEHNIKA

  Helitehnika Kui suurele alale peab heli kostuma? Kas peetakse kõnesid? Mitu sõnavõtjat/vestlusringist osavõtjat on korraga laval? Mitmele inimesele on vaja mikrofone? Kas vajate käsimikrofone (juhtmega/juhtmeta), peamikrofone, mikrofoni saali küsimuste esitamiseks/vastamiseks? Kas on vaja kõnepulti? Kas peale esineja on vaja veel kedagi võimendada? Kas on vaja taustamuusikat?

  Valgustehnika Kas lavale on vaja üldvalgust, efektvalgust, diskoefekte, lasereid, strobosid? Kas lisaks lavavalgustusele on vaja meeleoluvalgust laudadele ja tervesse ruumi? Kas on vaja valgustada cateringi ala/fotoseina vms?

  Videotehnika Kas on vaja ekraani videote/esitluste näitamiseks? Millist ekraani eelistate - telerit, LED ekraani, valget ekraani koos projektoriga? Kui suuri ja kui palju ekraane/telereid te vajate? Kas teil on olemas slaidid/videod, mida ekraanidel kuvada? Kes slaidid/videod toodab? Kas on vaja meie abi? Kas on vaja kaameraid/operaatoreid ürituse filmimiseks? Kas kaamerapilt peab jõudma kohapealsetele ekraanidele / veebi / telesse? Kas on esinejaid, kes esinevad üle veebi? Kas ürituse striim peab olema järelvaadatav? Kas üritusest on vaja toota videoklipp?

  Lava Kui suurt lava vajate? Kas laval peab olema katus? Kui kõrge/mis kujuga peab olema lava? Kas lava on vaja katta vaibaga? Kui palju inimesi on laval? Mida on lavale vaja - trummipoodium, lilleseaded, tugitoole, kohvilaudu?

  Dekoratsioonid Kas on vaja fotonurka? Kui suurt? Kas soovite vaipa fotonurka? Kas bänner on olemas ja kui ei, siis kas soovite selle meilt tellida? Kas on olemas kujundusfail? Kas on vaja sissepääsu ette vaipa ja/või paraadposte? Kas soovite meilt tellida lilleseadeid/laua kaunistusi? Kas ruumi kujunduseks on vaja mööblit -- pukklaudu, toole, diivaneid, toidu serveerimise laudu vms? Kas ruumi kujunduseks on vaja kunstpuid/lühtreid/kangaid/vms?

  KONTAKTANDMED

  Contact us