Vabad töökohad

EVENTECH otsib oma meeskonda hooldus- ja remonditehnikut!

TÖÖÜLESANNETE KIRJELDUS:

valgus-, heli- ja videotehnika remont ja hooldus, tehnikapargi hooldus- ja arendustööde planeerimine (koostöös juhi ja teiste spetsialistidega), spetsiaalsete valgus- ja deko lahenduste tehniline teostus ja väljamõtlemine.


OOTUSED KANDIDAADILE:
elektroonikaalane haridus ja/või töökogemus, hea arusaam ja huvi erinevate mehaanika, mehhatroonika ja optika seadmete vastu, võime analüüsida seadmeid ja nende funktsioone nii skeemide abil kui ilma, tehnilise dokumentatsiooni käitlemise ja koostamise oskus, inglise keele oskus kõnes ja kirjas, tootjatega suhtlemiseks ja dokumentatsiooni lugemiseks, eesti keele valdamist heal tasemel, heal tasemel arvutioskus, isikuomadustelt on oodatud sõbralik ja kohusetundlik inimene, kes suudab ka iseseisvalt leida probleemidele lahendusi ja paluda abi, kui selleks on vajadus.


MIDA PAKUME?
kaasaegseid töötingimusi ja vahendeid, huvitavat ja mitmekesist tööd erinevate tehniliste vahenditega meelelahutusvaldkonnast, head töötasu tunnitasu alusel, täistööajaga töökohta 1 vahetuses, täiendkoolitusi arenemis- ja karjäärivõimalust.


Kui jootekolb ja mikroskeemid pole Sulle võõrad ja nutikust jagub, siis oled just Sina see õige! Meil on väga lahe tiim ja põnev tegevusvaldkond – tule ja Sa ei kahetse!
Võta ühendust ja küsi lisa: raul@eventech.ee

Võta meiega ühendust