Tegeleme heli-, valgus-, video- ja lavatehnika rendi, müügi ja paigaldusega

Eventech’i juured ulatuvad aastasse 1985, kui alustati esimeste tolleaegsete ürituste tehnilise teenindamisega. Täna töötab firmas põhikohaga 45 inimest. Tehnika hoiustamiseks kasutatavat laopinda on meil 4700 m2.
Eventech OÜ 2019 aasta müügitulu oli 7,5 miljonit eurot ja tehnikat renditi enam kui 5000 üritusele Eestis ja väljaspool.

Meeskond

Juhtkond

  • Art Schneider

    finantsjuht,
    kauba tellimine ja müük

    t: +372 655 5444
    t: +372 510 0206
    art@eventech.ee

  • Aleksander (Sass) Kartul

    arendusjuht, virtuaalürituste projektijuht

    t: +372 502 3020
    sass@eventech.ee

  • Tuuli Susi

    raamatupidamine, haldus

    t: +372 655 5444
    t: +372 569 83188
    tuuli@eventech.ee

Rentimine

  • Marko Anderson

    projektijuht, rendispetsialist

    t: +372 513 6968
    marko@eventech.ee

  • Kristjan Voorel

    projektijuht, rendispetsialist

    t: +372 516 8193
    kristjan@eventech.ee

  • Taavi Tiirmaa

    projektijuht, rendispetsialist

    t: +372 517 5236
    taavi.tiirmaa@eventech.ee

Helitehnika

  • Rainer Koik

    projektijuht, FOH tehnik, helirežii

    t: +372 569 89659
    rainer.koik@eventech.ee

  • Andrus Arba

    helitehnika müük, projektijuht, helirežii

    t: +372 526 8009
    andrus@eventech.ee

  • Rene Liitmaa

    projektijuht, FOH tehnik, helirežii

    t: +372 524 6777
    rene@eventech.ee

  • Kalev Rand

    FOH tehnik

    t: +372 502 3955
    kalev@eventech.ee

  • Robert Ruben

    projektijuht, FOH tehnik, helirežii

    t: +372 561 50556
    robert@eventech.ee

  • Raido Traumann

    FOH tehnik, helirežii

    t: +372 534 88 262
    raido@eventech.ee

  • Sigfried Kesküla

    projektijuht, FOH tehnik, helirežii

    t: +372 566 00152
    sigfried@eventech.ee

Backline

  • Taavi Üprus

    projektijuht , FOH ja backline tehnik

    t: +372 569 15570
    taavi.yprus@eventech.ee

Valgustehnika

  • Raul Jürgenson

    projektijuht, valguspuldi tehnik

    t: +372 508 7533
    raul@eventech.ee

  • Taavi Veltmann

    virtuaalürituste projektijuht, valgustehnik, valgustehnika müük

    t: +372 534 75372
    taavi.veltmann@eventech.ee

  • Veljo Sakkos

    virtuaalürituste projektijuht, valgustehnik

    t: +372 564 88194
    veljo@eventech.ee

  • Ringo Muhhin

    projektijuht, valgusrežii

    t: +372 516 3337
    ringo@eventech.ee

  • Anton Kulagin

    projektijuht, valgusrežii

    t: +372 5919 9484
    anton@eventech.ee

  • Leino Gromov

    projektijuht, valgustehnik

    t: +372 522 4042
    leino@eventech.ee

  • Rauno Kängänen

    projektijuht, valgus- ja riputustehnika müük

    t: +372 569 01195
    rauno@eventech.ee

  • Viljar (Wille) Sinimeri

    valguspuldi tehnik, rigging

    t: +372 555 68663
    viljar@eventech.ee

  • Margus Kollin

    rigging

    t: +372 513 7724
    margus@eventech.ee

Videotehnika

  • Ragnar Parksepp

    virtuaalürituste projektijuht

    t: +372 538 03183
    ragnar@eventech.ee

  • Mattias Tammik

    virtuaalürituste projektijuht

    t: +372 533 30823
    mattias.tammik@eventech.ee

  • Rainer Parksepp

    video ja LED ekraanide projektijuht

    t: +372 562 02318
    rainer@eventech.ee

  • Dima Lagutin

    LED ekraani projektijuht, tehnik

    t: +372 580 26882
    lagutin@eventech.ee

  • Vladislav Novikov

    LED ekraani projektijuht, tehnik

    t: +372 561 54865
    vlad@eventech.ee

Eriefektid ja laserid

  • Jüri Kartul

    projektijuht, SFX tehnik, SFX müük

    t: +372 522 4834
    jyri@eventech.ee

Kujundus ja dekoratsioonid

  • Ere Maasik

    kujunduslahendused, projektijuht

    t: +372 511 5314
    ere@eventech.ee

  • Leo Lilloveer

    dekoratsioonide ja lavatehnika paigaldamine

    t: +372 555 70847
    leo@eventech.ee

Lavatehnika

  • Agi Multanen

    lavatehnika paigaldamine

    t: +372 580 14096
    agi@eventech.ee

  • Siim Särel

    projektijuht, lavatehnika paigaldamine

    t: +372 566 64189
    siim@eventech.ee

  • Silver Salmiste

    lavatehnika paigaldamine

    t: +372 555 59920
    silver@eventech.ee

  • Veiko Paas

    tõsteseadmete hooldus, lavatehnika paigaldamine

    t: +372 556 00523
    veiko@eventech.ee

Ladu

  • Andres (Rumpa) Tomingas

    laojuht

    t: +372 516 4064
    andres@eventech.ee

  • Mari-Liis Kesler

    laotehnik

    t: +372 5342 8948
    mariliis@eventech.ee

  • Aleksandr (Kot) Markovski

    laotehnik

    t: +372 585 34020
    kot@eventech.ee

Seadmete hooldus ja remont

  • Toomas (Max) Mägedi

    helitehnika remont
    ja paigaldamine

    t: +372 655 5444
    max@eventech.ee

  • Andres Merivoo

    valgustehnika remont

    t: +372 588 02836
    andres.merivoo@eventech.ee

  • Elmet Saare

    transpordikastide valmistamine, FOH tehnik

    t: +372 502 1967
    elmet@eventech.ee

Võta meiega ühendust

Tellimuse puhul piisab meile Teie kirjeldusest, millisena soovite näha lõpptulemust. Teie kogemus üritustehnika valdkonnas ei ole siinkohal vajalik.

  • +372 6 555 444
  • info@eventech.ee