Tegeleme heli-, valgus-, video- ja lavatehnika rendi, müügi ja paigaldusega

Eventech’i juured ulatuvad aastasse 1985, kui alustati esimeste tolleaegsete ürituste tehnilise teenindamisega. Täna töötab firmas põhikohaga 42 inimest ja koos freelancer’ite tiimiga on meie meeskond ligi viiekümneliikmeline. Tehnika hoiustamiseks kasutatav laopind on meil 1700 m2.
Eventech OÜ 2017 aasta müügitulu oli 9 miljonit eurot ja tehnikat renditi enam kui 6000 üritusele Eestis ja väljaspool.

Meeskond

Juhtkond

  • Art Schneider

    finantsjuht,
    kauba tellimine ja müük

    t: +372 655 5444
    t: +372 510 0206
    art@eventech.ee

  • Aleksander "Sass" Kartul

    valgustehnika müük, tehnika arendus, videotehnika

    t: +372 502 3020
    sass@eventech.ee

  • Tuuli Susi

    raamatupidamine, haldus

    t: +372 655 5444
    t: +372 569 83188
    tuuli@eventech.ee

Rendiosakond

Helitehnika osakond

  • Andrus Arba

    helitehnika müük, projektijuht, helirežii

    t: +372 526 8009
    andrus@eventech.ee

  • Rene Liitmaa

    projektijuht, FOH tehnik, helirežii

    t: +372 524 6777
    rene@eventech.ee

  • Kalev Rand

    FOH tehnik

    t: +372 502 3955
    kalev@eventech.ee

  • Robert Ruben

    projektijuht, FOH tehnik, helirežii

    t: +372 561 50556
    robert@eventech.ee

  • Rainer Koik

    projektijuht, FOH tehnik, helirežii

    t: +372 569 89659
    rainer.koik@eventech.ee

  • Jaanus Atso

    projektijuht, FOH tehnik

    t: +372 501 3755
    jaanus@eventech.ee

  • Raido Traumann

    FOH tehnik, helirežii

    t: +372 534 88 262
    raido@eventech.ee

  • Toomas Kalm

    projektijuht, FOH tehnik, helirežii

    t: +372 562 86638
    toomas@eventech.ee

  • Sigfried Kesküla

    projektijuht, FOH tehnik, helirežii

    t: +372 566 00152
    sigfried@eventech.ee

  • Elmet Saare

    FOH tehnik, transpordikastide valmistamine

    t: +372 502 1967
    elmet@eventech.ee

Backline

Valgustehnika osakond

Videotehnika

Eriefektid ja laserid

  • Rainer Parksepp

    projektijuht, SFX tehnik,
    eriefektide müük

    t: +372 562 02318
    rainer@eventech.ee

Kujundus ja dekoratsioonid

  • Ere Maasik

    kujunduslahendused, projektijuht

    t: +372 511 5314
    ere@eventech.ee

  • Leo Lilloveer

    dekoratsioonide ja lavatehnika paigaldamine

    t: +372 555 70847
    leo@eventech.ee

Lavatehnika

Ladu

Seadmete hooldus ja remont

Võta meiega ühendust

Tellimuse puhul piisab meile Teie kirjeldusest, millisena soovite näha lõpptulemust. Teie kogemus üritustehnika valdkonnas ei ole siinkohal vajalik.